Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte

» baschet
Sam Mar 10, 2012 11:07 am Scris de burger

» Ceva melodii
Vin Noi 18, 2011 1:45 pm Scris de burger

» Ultra Sound
Dum Oct 30, 2011 3:37 pm Scris de burger

» Evenimente
Vin Aug 05, 2011 4:17 pm Scris de burger

» Auto / Moto
Sam Iul 09, 2011 1:22 pm Scris de burger

» Poze
Sam Iun 25, 2011 9:10 pm Scris de burger

» fotbal
Lun Mai 30, 2011 11:44 pm Scris de w7edy

» Maffia.ro :D
Mar Mai 24, 2011 6:57 pm Scris de dariusd79

» Aticole,barfe,etc...US
Sam Apr 30, 2011 7:43 pm Scris de burger

August 2018

LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Linkuri

CSU Sibiu
 
CSU Sibiu

Schimb de Link
 
CSU Sibiu


    Campionatul Mondila 2010

    Distribuiţi
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4059
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Campionatul Mondila 2010

    Mesaj Scris de w7edy la data de Vin Dec 04, 2009 9:58 pm

    grupele:
    Grupa A: Africa de Sud, Mexic, Uruguay, Franta

    Grupa B: Argentina, Nigeria, Coreea de Sud, Grecia

    Grupa C: Anglia, SUA, Algeria, Slovenia

    Grupa D: Germania, Australia, Serbia, Ghana

    Grupa E: Olanda, Danemarca, Japonia, Camerun

    Grupa F: Italia, Paraguay, Noua Zeelanda, Slovacia

    Grupa G: Brazilia, Coreea de Nord, Coasta de Fildes, Portugalia


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4059
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    zilele meciurilor

    Mesaj Scris de w7edy la data de Dum Dec 06, 2009 8:43 pm

    Grupa A

    Vineri, 11 iunie

    Meciul 1: Africa de Sud - Mexic (meciul de deschidere al competitiei, Johannesburg/Soccer City, ora locala 16.00);

    Meciul 2: Uruguay - Franta (Cape Town, ora locala 20.30).

    Miercuri, 16 iunie

    Meciul 17: Africa de Sud - Uruguay (Pretoria, ora 20.30).

    Joi, 17 iunie

    Meciul 18: Franta - Mexic (Polokwane, ora 13.30).

    Marti, 22 iunie

    Meciul 34: Franta - Africa de Sud (Bloemfontein, ora 16.00);

    Meciul 33: Mexic - Uruguay (Rustenburg, ora 16.00).

    Grupa B

    Sambata, 12 iunie

    Meciul 3: Argentina - Nigeria (Port Elizabeth, ora 13.30);

    Meciul 4: Coreea de Sud - Grecia (Johannesburg/Ellis-Park, ora 16. 00).

    Joi, 17 iunie

    Meciul 19: Grecia - Nigeria (Bloemfontein, ora 16.00);

    Meciul 20: Argentina - Coreea de Sud (Johannesburg/Soccer City, ora 20.30)

    Marti, 22 iunie

    Meciul 35: Nigeria - Coreea de Sud (Durban, ora 20.30);

    Meciul 36: Grecia - Argentina (Polokwane, ora 20.30).

    Grupa C

    Sambata, 12 iunie

    Meciul 5: Anglia - SUA (Rustenburg, ora 20.30).

    Duminica, 13 iunie

    Meciul 6: Algeria - Slovenia (Polokwane, ora 13.30).

    Vineri, 18 iunie

    Meciul 22: Slovenia - SUA (Johannesburg/Ellis-Park, ora 16.00);

    Meciul 23: Anglia - Algeria (Cape Town, ora 20.30).

    Miercuri, 23 iunie

    Meciul 38: SUA - Algeria (Pretoria, ora 16.00);

    Meciul 37: Slovenia - Anglia (Port Elizabeth, ora 16.00).

    Grupa D

    Duminica, 13 iunie

    Meciul 7: Germania - Australia (Pretoria, ora 16.00);

    Meciul 8: Serbia - Ghana (Durban, ora 20.30).

    Vineri, 18 iunie

    Meciul 21: Germania - Serbia (Port Elizabeth, ora 13.30).

    Sambata, 19 iunie

    Meciul 24: Ghana - Australia (Rustenburg, ora 13.30).

    Miercuri, 23 iunie

    Meciul 40: Australia - Serbia (Nelspruit, ora 20.30);

    Meciul 39: Ghana - Germania (Johannesburg/Soccer City, ora 20.30).

    Grupa E

    Luni, 14 iunie

    Meciul 9: Olanda - Danemarca (Johannesburg/Soccer City, ora 13.30);

    Meciul 10: Japonia - Camerun (Bloemfontein, ora 16.00).

    Sambata, 19 iunie

    Meciul 25: Olanda - Japonia (Durban, ora 16.00);

    Meciul 26: Camerun - Danemarca (Pretoria, ora 20.30).

    Joi, 24 iunie

    Meciul 44: Camerun - Olanda (Cape Town, ora 20.30);

    Meciul 43: Danemarca - Japonia (Rustenburg, ora 20.30).

    Grupa F

    Luni, 14 iunie

    Meciul 11: Italia - Paraguay (Rustenburg, ora 20.30).

    Marti, 15 iunie

    Meciul 12: Noua Zeelanda - Slovacia (Cape Town, ora 13.30).

    Duminica, 20 iunie

    Meciul 27: Slovacia - Paraguay (Bloemfontein, ora 13.30);

    Meciul 28: Italia - Noua Zeelanda (Nelspruit, ora 16.00).

    Joi, 24 iunie

    Meciul 42: Paraguay - Noua Zeelanda (Polokwane, ora 16.00);

    Meciul 41: Slovacia - Italia (Johannesburg/Ellis-Park, ora 16.00).

    Grupa G

    Marti, 15 iunie: Coasta de Fildes - Portugalia (Port Elizabeth, ora 16.00);

    Meciul 14: Brazilia - Coreea de Nord (Johannesburg/Ellis-Park, ora 20.30).

    Duminica, 20 iunie

    Meciul 29: Brazilia - Coasta de Fildes (Johannesburg/Soccer City, ora 20.30).

    Luni, 21 iunie

    Meciul 30: Portugalia - Coreea de Nord (Cape Town, ora 13.30).

    Vineri, 25 iunie

    Meciul 46: Coreea de Nord - Coasta de Fildes (Durban, ora 16.00);

    Meciul 45: Portugalia - Brazilia (Nelspruit, ora 16.00).

    Grupa H

    Miercuri, 16 iunie

    Meciul 15: Honduras - Chile (Nelspruit, ora 13.30);

    Meciul 16: Spania - Elvetia (Durban, ora 16.00).

    Luni, 21 iunie

    Meciul 31: Chile - Elvetia (Port Elizabeth, ora 16.00);

    Meciul 32: Spania - Honduras (Johannesburg/Ellis-Park, ora 20.30).

    Vineri, 25 iunie

    Meciul 48: Elvetia - Honduras (Bloemfontein, ora 20.30);

    Meciul 47: Chile - Spania (Pretoria, ora 20.30).


    Programul optimilor de finala ale Cupei Mondiale:

    Sambata, 26 iunie

    Meciul 49: Echipa de pe locul 1 in grupa A - locul 2 in grupa B (Port Elizabeth, ora 16.00);

    Meciul 50: Locul 1 in grupa C - locul 2 in grupa D (Rustenburg, ora 20.30).

    Duminica, 27 iunie

    Meciul 51: locul 1 in grupa D - locul 2 in grupa C (Bloemfontein, ora 16.00);

    Meciul 52: Locul 1 in grupa B - locul 2 in grupa A (Johannesburg/Soccer City, ora 20.30).

    Luni, 28 iunie

    Meciul 53: Locul 1 in grupa E - locul 2 in grupa F (Durban, ora 16.00);

    Meciul 54: Locul 1 in grupa G - locul 2 in grupa H (Johannesburg/Ellis-Park, ora 20.30).

    Marti, 29 iunie

    Meciul 55: Locul 1 in grupa F - locul 2 in grupa E (Pretoria, ora 16.00);

    Meciul 56: Locul 1 in grupa H - locul 2 in grupa G (Cape Town, ora 20.30).

    Sferturile de finala ale CM-2010:

    Vineri, 2 iulie

    Meciul 57: Castigatoarea meciului 53 - Castigatoarea meciului 54 (Port Elizabeth, ora 16.00);

    Meciul 58: Castigatoarea meciului 49 - Castigatoarea meciului 50 (Johannesburg/Soccer City, ora 20.30).

    Sambata, 3 iulie

    Meciul 59: Castigatoarea meciului 52 - Castigatoarea meciului 51 (Cape Town, ora 16.00);

    Meciul 60: Castigatoarea meciului 55 - Castigatoarea meciului 56 (Johannesburg/Ellis-Park, ora 20.30).

    Programul semifinalelor CM:

    Marti, 6 iulie

    Meciul 61: Castigatoarea meciului 58 - Castigatoarea meciului 57 (Cape Town, ora 20.30).

    Miercuri, 7 iulie

    Meciul 52: Castigatoarea meciului 59 - Castigatoarea meciului 60 (Durban, ora 20.30).

    Finala mica se
    va disputa sambata, 10 iulie, la Port Elizabeth, de la ora locala
    20.30, intre invinsa din meciul 61 si invinsa din meciul 62.

    Finala mare a
    turneului din Africa de Sud va avea loc duminica, 11 iulie, la
    Johannesburg/Soccer City, de la ora 20.30, intre castigatoarea meciului
    61 si castigtoarea meciului 62.


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4059
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Campionatul Mondila 2010

    Mesaj Scris de w7edy la data de Dum Iun 06, 2010 3:46 pm

    peste cateva zile v-a incepe campionatul mondial din Africa de Sud ca de obicei dupa cum ne-am obisnuit fara reprezentati-va noastra Crying or Very sad lol! lol! lol! us us us


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4059
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    AMICALELE DE IERI

    Mesaj Scris de w7edy la data de Joi Noi 18, 2010 4:18 pm

    China 1-0 Letonia
    Hong Kong 0-7 Paraguay
    Oman 0-4 Belarus
    Muntenegru 2-0 Azerbaijan
    Rusia 0-2 Belgia
    Slovacia 2-3 Bosnia-Hertegovina
    Estonia 1-1 Liechtenstein
    Albania 0-0 Macedonia
    Argentina 1-0 Brazilia
    Bulgaria 0-1 Serbia
    Ungaria 2-0 Lituania
    Egipt 3-0 Australia
    Israel 3-2 Islanda
    Danemarca 0-0 Cehia
    Luxemburg 0-0 Algeria
    Elvetia 2-2 Ucraina
    Austria 1-2 Grecia
    Italia 1-1 Romania
    Olanda 1-0 Turcia
    Polonia 3-1 Coasta de Fildes
    Africa de Sud 0-1 SUA
    Suedia 0-0 Germania
    Irlanda 1-2 Norvegia
    Irlanda de Nord 1-1 Maroc
    Slovenia 1-2 Georgia
    Anglia 1-2 Franta
    Portugalia 4-0 Spania

    us us


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4059
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Romania castiga 3 puncte

    Mesaj Scris de w7edy la data de Vin Apr 01, 2011 10:10 pm

    http://www.uefa.com/uefa/aboutuefa/news/newsid=1614180.html
    romania a castigat 3 puncte la masa verde dupa ce fifa a exclus nationala bosniei lol!


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND

    Continut sponsorizat

    Re: Campionatul Mondila 2010

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Acum este: Mar Aug 14, 2018 8:09 pm