Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte

» baschet
Sam Mar 10, 2012 11:07 am Scris de burger

» Ceva melodii
Vin Noi 18, 2011 1:45 pm Scris de burger

» Ultra Sound
Dum Oct 30, 2011 3:37 pm Scris de burger

» Evenimente
Vin Aug 05, 2011 4:17 pm Scris de burger

» Auto / Moto
Sam Iul 09, 2011 1:22 pm Scris de burger

» Poze
Sam Iun 25, 2011 9:10 pm Scris de burger

» fotbal
Lun Mai 30, 2011 11:44 pm Scris de w7edy

» Maffia.ro :D
Mar Mai 24, 2011 6:57 pm Scris de dariusd79

» Aticole,barfe,etc...US
Sam Apr 30, 2011 7:43 pm Scris de burger

Decembrie 2018

LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Linkuri

CSU Sibiu
 
CSU Sibiu

Schimb de Link
 
CSU Sibiu


    Liga I la fotbal

    Distribuiţi
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de w7edy la data de Joi Oct 29, 2009 11:18 pm

    DINAMO,BRASOV,ASTRA PLOIESTI,CFR CLUJ. GLORIA BISTRITA, INTERNATIONAL CURTEA DE ARGES,UNIVERSITATEA CRAIOVA SI FC VASLUI


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    ETAPA A 12-A

    Mesaj Scris de w7edy la data de Dum Noi 01, 2009 12:30 pm

    Astra - Ceahlaul 1-1
    Unirea Urziceni U Craiova 3-2

    Duminica
    Alba Iulia - CFR Cluj 1-1
    Vaslui - International 1-0
    Rapid - Otelul 3-0
    Poli Iasi - Dinamo 1-3
    Timisoara - Steaua 0-1

    Luni
    Bistrita - Gaz Metan 1-1
    FC Brasov - Pandurii 2-0


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    SFERTURILE CUPEI !

    Mesaj Scris de w7edy la data de Mar Noi 03, 2009 8:23 pm

    astra ploiesti-dinamo 1-2
    unicersitatea craiova-cfr cluj 0-1
    vaslui-international curtea de arges 1-0
    fc brasov-gloria bistrita 3-0

    echipele cu scorul verde sau calificat in semi-finalele cupei romaniei


    Ultima editare efectuata de catre w7edy in Vin Noi 20, 2009 10:28 pm, editata de 1 ori


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de w7edy la data de Sam Noi 07, 2009 7:56 pm

    Vineri:
    Pandurii Targu Jiu 1-1 Gloria BistritaCurtea de Arges 0-1 U Craiova
    Sambata:
    Gaz Metan Medias 2-1 Poli Iasi
    19:00 Ceahlaul Piatra Neamt 0-1 FC Vaslui
    21:15 FC Brasov 0-0 Unirea Urziceni

    Duminica:
    14:00 Otelul Galati 3-3 FC Timisoara
    18:00 CFR Cluj 1 -0 Astra Ploiesti
    20:00 Dinamo 1 -1 Rapid

    Luni:
    20:30 Steaua 2 -0 Unirea Alba Iulia


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    SFERTURILE A;E CUPEI ROMANIEI

    Mesaj Scris de w7edy la data de Mier Noi 18, 2009 9:11 pm

    FC Brasov - Gloria Bistrita 3-0


    FC Vaslui - International Curtea de Arges 1-0

    Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-0


    Astra Ploiesti - Dinamo, 1-2






    Ultima editare efectuata de catre w7edy in Sam Noi 21, 2009 12:39 pm, editata de 1 ori


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de w7edy la data de Vin Noi 20, 2009 10:24 pm

    Unirea Alba Iulia 3-1 Otelul Galati
    Rapid 4- 1 Gaz Metan Medias

    Sambata

    International-Unirea Urziceni 1-2

    Duminica

    Gloria Bistrita-FC Brasov 2-1

    Luni
    U Craiova-Ceahlaul 3-2
    Astra Ploiesti - Steaua 2-1
    FC Vaslui - CFR Cluj 2-0
    FC Timisoara - Dinamo 2-0

    Marti

    Poli Iasi - Pandurii Tg. Jiu 1-0



    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    ETAPA 15

    Mesaj Scris de w7edy la data de Sam Noi 28, 2009 11:19 am

    Sambata
    Ceahlaul-International 2-2
    Dinamo-Unirea Alba-Iulia 2-0
    CFR Cluj-U Craiova 2-0
    Duminica
    Pandurii-Rapid 1-1
    Gaz Metan-Timisoara 2-6
    Steaua-FC Vaslui 2-1
    Luni
    FC Brasov-Poli Iasi 2-0
    Unirea Urziceni-Gloria Bistrita 2-0
    Marti
    Otelul Galati-Astra Ploiesti 3-2


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Meciurile din etapa a 16-a, penultima din turul Ligii 1:

    Mesaj Scris de w7edy la data de Dum Dec 06, 2009 5:47 pm

    Meciurile din etapa a 16-a, penultima din turul Ligii 1:

    Vineri, 4 decembrie:
    Ceahlaul Piatra Neamt 2-3 Unirea Urziceni
    Sambata, 5 decembrie:
    Poli Iasi 0-0 Gloria Bistrita
    Rapid Bucuresti 2-1 FC Brasov
    Duminica, 6 decembrie:
    Unirea Alba Iulia 0-0 Gaz Metan Medias
    FC Vaslui - Otelul Galati 1-1
    FC Timisoara - Pandurii Targu Jiu 1-0

    Luni, 7 decembrie:
    International Curtea de Arges - CFR Cluj 0-1
    Universitatea Craiova - Steaua Bucuresti 1-2 Twisted Evil Twisted Evil
    Marti, 8 decembrie:
    Astra Ploiesti - Dinamo Bucuresti 1-1


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    ULTIMA ETAPA DIN ANUL 2009

    Mesaj Scris de w7edy la data de Vin Dec 11, 2009 10:07 pm

    Meciurile programate in ultima etapa din turul Ligii 1:
    Vineri:
    Pandurii Targu Jiu 2-0 Unirea Alba Iulia
    Gloria Bistrita - Rapid 1-1

    Sambata:
    Otelul Galati-Universitatea Craiova 1-0
    CFR Cluj-Ceahlaul 2-0
    Duminica:
    Gaz Metan Medias-Astra Ploiesti 0-0
    Steaua-International Curtea de Arges 3-2
    FC Brasov-FC Timisoara 1-0

    Dinamo-FC Vaslui
    1-1
    Luni:
    Unirea Urziceni - Poli Iasi 2-0



    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Rapidul joaca pe Municipalul sibian

    Mesaj Scris de w7edy la data de Vin Feb 05, 2010 9:24 pm

    Gaz Metan Medias isi va muta meciurile din ultimele etape pe stadionul Municipal din Sibiu. Singurul meci cu o echipa mare din Liga I pe care sibienii il vor putea vedea va fi totusi cel cu Rapid Bucuresti.



    Oficialii Gaz Metan au anuntat ca vor muta periodic echipa la Sibiu, din cauza lucrarilor care urmeaza a fi efectuate la stadionul din Medias. Gazul va juca cel putin ultimele patru etape de campionat de pe teren propriu pe Municipal, scrie Adevarul.



    Mediesenii ar fi putut alege stadionul din Targu Mures sau pe cel din Alba Iulia, insa presedintele clubului, Corin Cindrea, a declarat ca la Sibiu se vor simti "ca acasa". „Am preferat Sibiul pentru ca este la noi in judet si merita si sibienii sa vada cateva meciuri din liga 1”, a spus acesta.



    Lucrarile la stadionul din Medias vor incepe la finalul lunii martie, astfel ca prima partida care se va disputa la Sibiu va fi cea cu Pandurii Tg. Jiu in 10 aprilie. Vor urma apoi partidele cu Gloria Bistrita, in 24 aprilie, cu Rapid in 5 mai si cu Unirea Alba Iulia in 15 mai. Este foarte posibil insa ca si partida cu Otelul, din 27 martie sa se joace tot la Sibiu. cheers cheers





    us us us


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    PRIMELE 2 ETAPE DIN RETUR

    Mesaj Scris de w7edy la data de Vin Feb 12, 2010 8:44 pm

    Etapa a XVIII-a

    Vineri, 19 februarie:

    Otelul Galati – International Curtea de Arges, 0-1

    Sambata, 20 februarie:

    FC Brasov – Unirea Alba Iulia,
    Gloria Bistrita – FC Timisoara, 0-0
    Steaua – Ceahlaul Piatra Neamt, 1-3
    Poli Iasi – Rapid, 2-1

    Duminica, 21 februarie:

    Gaz Metan Medias – FC Vaslui,0-0
    Pandurii Tg. Jiu – Astra Ploiesti,1-2
    Dinamo – Uuniversitatea Craiova, 2-1

    Luni, 22 februarie:

    Unirea Urziceni – CFR Cluj, 0-1

    Etapa a XIX-a

    Vineri, 26 februarie:
    Unirea Alba Iulia – Gloria Bistrita, 1-2
    Ceahlaul Piatra Neamt – Otelul Galati, 0-1

    Sambata, 27 februarie:
    Astra Ploiesti – FC Brasov,
    International Curtea de Arges – Dinamo, 1-3
    FC Timisoara – Poli Iasi,2-1

    Duminica, 28 februarie:
    FC Vaslui – Pandurii Tg. Jiu, 2-1
    Universitatea Craiova – Gaz Metan Medias,1-2
    CFR Cluj – Steaua, ora 19.00

    Luni, 1 martie
    FC Rapid – Unirea Urziceni, ora 17.00
    us us us


    Ultima editare efectuata de catre w7edy in Dum Feb 28, 2010 11:00 am, editata de 1 ori


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    etapa a 17-a

    Mesaj Scris de w7edy la data de Dum Feb 28, 2010 10:57 am

    Vineri:
    Start perfect pentru Sumudica: Unirea Alba Iulia 1-2 Gloria Bistrita

    Dorinel bate echipa care a umilit-o pe Steaua: Ceahlaul 0-1 Otelul Galati

    Contra revine cu un SUPER gol! Timisoara 2-1 Poli Iasi! Contra '57, Goga '95 / Paun '7

    Sambata:
    Costea rateaza un penalty si Gaz Metan da lovitura" Craiova 1-2 Gaz Metan!

    Vaslui invinge si fara Wesley: SC Vaslui 2-1 Pandurii Targu Jiu

    Dubla lui Andrei Cristea o readuce pe Dinamo in lupta pentru titlu: Inter Curtea de Arges 1-3 Dinamo!

    Duminica:
    Astra Ploiesti - FC Brasov 1-0
    Rapid - Unirea Urziceni 1-1
    CFR Cluj - Steaua 1-1 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de w7edy la data de Dum Mai 09, 2010 9:43 am

    #echipapct.
    1-CFR Cluj 60
    2-Unirea Urziceni 59
    3-FC Vaslui 56
    4-Steaua 56
    5-FC Timisoara 55
    6-Dinamo 49
    7-Rapid 48
    8-Otelul Galati 44
    9-FC Brasov 41
    10-Gloria Bistrita 37
    11-Gaz Metan Medias 35
    12-Astra Ploiesti 34
    13-U Craiova 33
    14-International 33
    15-Pandurii Tg. Jiu 30
    16-Poli Iasi 30
    17-Ceahlaul Piatra Neamt 28
    18-Unirea Alba-Iulia 26
    » clasament complet
    Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil us us us


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de w7edy la data de Lun Mai 10, 2010 7:15 am

    Duminica
    Ceahlaul, 99% in Liga a II-a!! International 2-0 Ceahlaul Piatra Neamt
    Otelul, pe 7, la doua puncte de Dinamo! Astra Ploiesti 0-3 Otelul Galati

    Luni
    14:00 Unirea Alba Iulia - Dinamo
    16:00 Universitatea Craiova - CFR Cluj
    18:00 Timisoara - Gaz Metan Medias
    20:00 Vaslui - Steaua
    21:45 Rapid - Pandurii Targu Jiu

    Marti
    18:00 Politehnica Iasi - Brasov
    20:30 Gloria Bistrita - Unirea Urziceni Twisted Evil Twisted Evil us us


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    burger
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 500
    Puncte : 4117
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 15/03/2009
    Varsta : 30
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de burger la data de Joi Iul 01, 2010 12:15 pm

    cred ca ati auzit ca GazMetan Medias va juca 4-5 meciuri considerate acasa la Sibiu

    Mediasul va juca aici cu:

    FC Timisoara (etapa II - 31 iulie)
    Sportul Studentesc (etapa IV - 14 august)
    Rapid (etapa VI - 28 august)
    U Cluj (etapa VIII - 18 septembrie)
    FC Vaslui (etapa X - 2 octombrie)

    vom avea ce vedea party


    _________________

    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de w7edy la data de Joi Iul 01, 2010 2:17 pm

    o sa fie nebunie la meciul cu poli si rapid Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil us us


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND
    avatar
    w7edy
    Admin
    Admin

    Numarul mesajelor : 602
    Puncte : 4181
    Reputatie : 4
    Data de inscriere : 23/03/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Sibiu

    sezonul 2010-2010 meciurile

    Mesaj Scris de w7edy la data de Joi Iul 01, 2010 2:19 pm

    Derby-urile campionatului:

    etapa 4: Dinamo - Rapid
    etapa 7: Rapid - CFR Cluj
    etapa 11: Dinamo - Steaua
    etapa 14: Rapid - Steaua
    etapa 14: CFR Cluj - Dinamo
    etapa 17: Steaua - CFR Cluj.
    Prima etapa a editiei 2010-2011 a Ligii I va avea loc la 24 iulie.

    Programul partidelor din turul campionatului, editia 2010/2011 a Ligii I:

    Etapa I
    Rapid – FC Vaslui
    FCM Targu Mures – FC Brasov
    Universitatea Cluj – Steaua
    Universitatea Craiova – CFR Cluj
    FC Timisoara – Gloria Bistrita
    Victoria Branesti – Gaz Metan Medias
    Astra Ploiesti – Dinamo
    Sportul Studentesc – Otelul Galati
    International Curtea de Arges - Unirea Urziceni

    Etapa a II-a
    FC Vaslui – FCM Targu Mures
    FC Brasov – Universitatea Cluj
    Steaua – Universitatea Craiova
    CFR Cluj – Victoria Branesti
    Gloria Bistrita – Astra Ploiesti
    Gaz Metan Medias – FC Timisoara
    Dinamo – Sportul Studentesc
    Otelul Galati – International Curtea de Arges
    Unirea Urziceni – Rapid

    Etapa a III-a
    Rapid – Otelul Galati
    FCM Targu Mures – Unirea Urziceni
    Universitatea Cluj – FC Vaslui
    FC Timisoara – CFR Cluj
    Victoria Branesti – Universitatea Craiova
    Astra Ploiesti – Gaz Metan Medias
    Sportul Studentesc – Gloria Bistrita
    International Curtea de Arges – Dinamo
    FC Brasov – Steaua

    Etapa a IV-a
    Universitatea Craiova – FC Timisoara
    FC Vaslui – FC Brasov
    Steaua – Victoria Branesti
    CFR Cluj – Astra Ploiesti
    Gloria Bistrita – International Curtea de Arges
    Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc
    Dinamo – Rapid
    Otelul Galati – FCM Targu Mures
    Unirea Urziceni – Universitatea Cluj

    Etapa a V-a
    Rapid – Gloria Bistrita
    FCM Targu Mures – Dinamo
    Universitatea Cluj – Otelul Galati
    FC Timisoara – Victoria Branesti
    Astra Ploiesti – Universitatea Craiova
    Sportul Studentesc – CFR Cluj
    International Curtea de Arges – Gaz Metan Medias
    FC Vaslui – Steaua
    FC Brasov – Unirea Urziceni

    Etapa VI-a
    Universitatea Craiova – Sportul Studentesc
    Victoria Branesti – Astra Ploiesti
    Steaua – FC Timisoara
    CFR Cluj – International Curtea de Arges
    Gloria Bistrita – FCM Targu Mures
    Gaz Metan Medias – Rapid
    Dinamo – Universitatea Cluj
    Otelul Galati – FC Brasov
    Unirea Urziceni – FC Vaslui

    Etapa a VII-a
    Rapid – CFR Cluj
    FCM Targu Mures – Gaz Metan Medias
    Universitatea Cluj – Gloria Bistrita
    Astra Ploiesti – FC Timisoara
    Sportul Studentesc – Victoria Branesti
    International Curtea de Arges – Universitatea Craiova
    FC Vaslui – Otelul Galati
    FC Brasov – Dinamo
    Unirea Urziceni – Steaua

    Etapa a VIII-a
    Universitatea Craiova – Rapid
    FC Timisoara – Sportul Studentesc
    Victoria Branesti – International Curtea de Arges
    Steaua – Astra Ploiesti
    CFR Cluj – FCM Targu Mures
    Gloria Bistrita – FC Brasov
    Gaz Metan Medias – Universitatea Cluj
    Dinamo – FC Vaslui
    Otelul Galati – Unirea Urziceni

    Etapa a IX-a
    Rapid – Victoria Branesti
    FCM Targu Mures – Universitatea Craiova
    Universitatea Cluj – CFR Cluj
    Sportul Studentesc – Astra Ploiesti
    International Curtea de Arges – FC Timisoara
    FC Vaslui – Gloria Bistrita
    FC Brasov – Gaz Metan Medias
    Otelul Galati – Steaua
    Unirea Urziceni – Dinamo

    Etapa a X-a
    Universitatea Craiova – Universitatea Cluj
    FC Timisoara – Rapid
    Victoria Branesti – FCM Targu Mures
    Astra Ploiesti – International Curtea de Arges
    Steaua – Sportul Studentesc
    CFR Cluj – FC Brasov
    Gloria Bistrita – Unirea Urziceni
    Gaz Metan Medias – FC Vaslui
    Dinamo – Otelul Galati

    Etapa a XI-a
    Rapid – Astra Ploiesti
    FCM Targu Mures – FC Timisoara
    Universitatea Cluj – Victoria Branesti
    International Curtea de Arges – Sportul Studentesc
    FC Vaslui – CFR Cluj
    FC Brasov – Universitatea Craiova
    Dinamo – Steaua
    Otelul Galati – Gloria Bistrita
    Unirea Urziceni – Gaz Metan Medias

    Etapa a XII-a
    Universitatea Craiova – FC Vaslui
    FC Timisoara – Universitatea Cluj
    Victoria Branesti – FC Brasov
    Astra Ploiesti – FCM Targu Mures
    Sportul Studentesc – Rapid
    Steaua – International Curtea de Arges
    CFR Cluj – Unirea Urziceni
    Gloria Bistrita – Dinamo
    Gaz Metan Medias – Otelul Galati

    Etapa a XIII-a
    Rapid – International Curtea de Arges
    FCM Targu Mures – Sportul Studentesc
    Universitatea Cluj – Astra Ploiesti
    FC Vaslui – Victoria Branesti
    FC Brasov – FC Timisoara
    Gloria Bistrita – Steaua
    Dinamo – Gaz Metan Medias
    Otelul Galati – CFR Cluj
    Unirea Urziceni – Universitatea Craiova

    Etapa a XIV-a
    Rapid – Steaua
    Universitatea Craiova – Otelul Galati
    FC Timisoara – FC Vaslui
    Victoria Branesti – Unirea Urziceni
    Astra Ploiesti – FC Brasov
    Sportul Studentesc – Universitatea Cluj
    International Curtea de Arges – FCM Targu Mures
    CFR Cluj – Dinamo
    Gaz Metan Medias – Gloria Bistrita

    Etapa a XV-a
    FCM Targu Mures – Rapid
    Universitatea Cluj – International Curtea de Arges
    FC Vaslui – Astra Ploiesti
    FC Brasov – Sportul Studentesc
    Steaua – Gaz Metan Medias
    Gloria Bistrita – CFR Cluj
    Dinamo – Universitatea Craiova
    Otelul Galati – Victoria Branesti
    Unirea Urziceni - FC Timisoara

    Etapa a XVI-a
    Rapid – Universitatea Cluj
    FCM Targu Mures – Steaua
    Universitatea Craiova – Gloria Bistrita
    FC Timisoara – Otelul Galati
    Victoria Branesti – Dinamo
    Astra Ploiesti – Unirea Urziceni
    Sportul Studentesc – FC Vaslui
    International Curtea de Arges – FC Brasov
    CFR Cluj – Gaz Metan Medias

    Etapa a XVII-a
    Universitatea Cluj – FCM Targu Mures
    FC Vaslui – International Curtea de Arges
    FC Brasov – Rapid
    Steaua - CFR Cluj
    Gloria Bistrita – Victoria Branesti
    Gaz Metan Medias – Universitatea Craiova
    Dinamo – FC Timisoara
    Otelul Galati – Astra Ploiesti
    Unirea Urziceni – Sportul Studentesc

    Conform deciziei Comitetului Executiv al Federatiei Romane de Fotbal, din 11 martie, in acest an se vor disputa si doua etape din retur: etapa a XVIII-a - 4 decembrie si etapa a XIX-a - 11 decembrie. Sezonul de primavara va incepe la 18 februarie 2011, cu etapa a XX-a, iar campionatul se va incheia in 21 mai 2011.


    _________________
    România, SIBIU, CSU, ULTRA SOUND

    Continut sponsorizat

    Re: Liga I la fotbal

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Acum este: Vin Dec 14, 2018 9:15 am